Profi Advisors kontakt722 822 882
Poradenství dáváme smysl
 • Profi Advisors
  Poradenství na míru
  k našim klientům přistupujeme individuálně...
 • Profi Advisors
  S námi VÁŠ BUSINESS poroste
  budování dáváme systémy...
 • Profi Advisors
  Vaše přání a cíle JSOU S NÁMI dosažitelné
  dokážeme snížit rozpočet firmy i domácnosti...

O nás

Společnost PROFI-ADVISORS s.r.o. je mladou, českou, dynamicky se rozvíjející společností. Naší hlavní myšlenkou a posláním je poskytnout klientům nejkvalitnější nezávislé finanční služby šité každému přesně na míru.

Dáváme poradenství smysl

Díky nezávislému finančnímu plánování pomáháme klientům se správnými rozhodnutími napříč celým finančním trhem na poli osobních, rodinných i firemních financí.

Spolupracujeme se všemi finančními institucemi na trhu a přinášíme tak klientům exkluzivní a inovované produkty. Poskytujeme kontrolu a nastavení finančního plánu tak, aby šetřil nejen Vás čas, ale i peníze.

Naším cílem je zvyšovat úroveň finanční gramotnosti a spolu s tím i životní úroveň našich klientů. Optimalizací Vašeho portfolia smluv jsme schopni snížit náklady Vaší domácnosti nebo firmy a tak přinést do rodinného rozpočtu peníze navíc.

Poradenství na míru

Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a pružně reagujeme na současné trendy. Díky kvalitní analýze finančních produktů klienta, jsme schopni najít, co je pro něj v daném období smysluplné a co už ne.

Našim cílem je komplexní a dlouhodobá spolupráce s klientem, při řešení jeho finanční situace. Rádi se staneme Vašimi partnery a dovedeme Vás co nejefektivněji k finanční svobodě. Stále rozšiřujeme portfolio našich služeb a partnerů, abychom i do budoucna mohli zajistit našim klientům kompletní poradenský komfort.

Dbáme na pravidelném vzdělávání a doplňování znalostí našich poradců, protože si jsme vědomi velké zodpovědnosti. Díky bohatým zkušenostem a všeobecném přehledu jim tak neunikne žádná novinka na finančním trhu. Šetříme tak Váš čas a pomáháme snižovat výdaje.

Pro svou činnost splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky a registrace.

Proč zvolit PROFI-ADVISORS?

 • Jsme profesionálové a stejně přistupujeme ke své práci. S klienty jednáme zcela individuálně. Rozlišujeme rozdíl mezi zprostředkováním a poradenstvím
 • Máme v portfoliu řadu silných partnerů na finančním trhu a tak můžeme nabídnout nezávislé a komplexní poradenské služby
 • Naši advisoři jsou pravidelně a kvalitně školeni
 • Stále rozšiřujeme svou působnost na finančním trhu
 • Pomáháme řešit i zdánlivě neřešitelné situace díky kvalitním konkurenčním nabídkám