Profi Advisors kontakt722 822 882
Poradenství dáváme smysl
 • Profi Advisors
  Poradenství na míru
  k našim klientům přistupujeme individuálně...
 • Profi Advisors
  S námi VÁŠ BUSINESS poroste
  budování dáváme systémy...
 • Profi Advisors
  Vaše přání a cíle JSOU S NÁMI dosažitelné
  dokážeme snížit rozpočet firmy i domácnosti...

Zajištění sportovců

Profesionální sportovci představují pro naši společnost velmi specifickou skupinu klientů. Zažili jsme již mnohé případy kdy klient pojišťovny nedostal to, co očekával, nebo nedostal vůbec nic. Pojištění sportovců je speciální kategorie pojištění a pojišťovny v jeho rámci rády uplatňují spoustu výjimek a omezení. To může pro málo informovaného klienta v případě uplatnění pojistného plnění znamenat řadu nepříjemností.

Ochrana zdraví

Jako žádní dva lidé nejsou stejní, tak i každá pojišťovna je jiná. Některé profesionální sportovce nepojistí vůbec, jiné zase jen sportovce provozující nebezpečné a adrenalinové sporty. Chcete-li si zajistit, že v případě úrazu při sportovním výkonu dostanete adekvátní náhradu od pojišťovny, pak je třeba vzít v potaz celou další řadu faktorů. Pojišťovny mají spoustu výjimek a omezení, my však máme přehled a rádi Vám pomůžeme vybrat to správné právě pro Vás.

Profesionál vs. Amatér, jak to vidí pojišťovny

Každá pojišťovna jede podle svých vnitřních pravidel a definic. Jedna pojišťovna Vás ohodnotí jako amatéra, pokud nemáte daný sport jako hlavní zdroj obživy, jiná k této podmínce přidá ještě neúčast na celorepublikových soutěžích.

Sportovat na profesionální úrovni se zajištěnou budoucností

Víme, že i nejmenší úrazy, či zranění mohou znamenat na vrcholové úrovni i ukončení kariéry. Na to je třeba myslet a přemýšlet dopředu. Odkládat vhodnou část peněz na vhodné účely tak, aby i po skončení aktivní kariéry sportovce nedošlo náhlým finančním problémům.

Během aktivní kariéry Vám pomůžeme vymyslet plán, jak i po skončení aktivní kariéry zůstat finančně zajištěni.