Profi Advisors kontakt722 822 882
Poradenství dáváme smysl
 • Profi Advisors
  Poradenství na míru
  k našim klientům přistupujeme individuálně...
 • Profi Advisors
  S námi VÁŠ BUSINESS poroste
  budování dáváme systémy...
 • Profi Advisors
  Vaše přání a cíle JSOU S NÁMI dosažitelné
  dokážeme snížit rozpočet firmy i domácnosti...

Zajištění dětí

Narodilo Vám, či někomu z Vaší rodiny dítě?

Rádi byste mu zajistili tu nejlepší péči?

Přemýšlíte nad zajištěním jeho spokojené budoucnosti?

 

Pojištění již od počátku

Když mladá rodina zjistí, že konečně čeká vytouženého potomka, je z toho velká radost a devět měsíců se vše připravuje na jeho příchod. Narození miminka je velkou událostí, která všem zúčastněným obrátí život naruby. Od prvního momentu se začínáte bát o jeho zdraví, o jeho budoucnost.

Pojistit dítě, nebo nepojistit? Tuto otázku řeší nejeden rodič, který chce, aby vše fungovalo, jak má. S postupem věku se dítě učí chodit a s tímto je spojeno mnoho úrazů. A když se potom učí jezdit na kole, na kolečkových bruslích, nebo lyžovat, chození oproti tomu byla hračka.

Pokud se tedy rozhodneme dítě pojistit, je potřeba uvážit, na co pojistku chceme využívat. Jistotou je, že se určitě někdy stane nějaký úraz, protože jsou děti neposedné a zvídavé, není v našich silách zabránit úplně všemu.

Když už se tedy něco stane, znamená to, že budeme muset s dítětem do nemocnice, bude ho to bolet a jeden z rodičů bude muset zůstat doma, aby se o ratolest postaral, než bude z nejhoršího venku. To vše je potřeba uvážit a zvážit dle Vašich rodinných možností.

Po úrazu také mohou nastat trvalé následky, nebo se léčení může protáhnout na delší dobu. Pojištění dítěte by mělo být nastaveno tak, aby Vám to mohlo uhradit případné vyšší léčebné, nestandardní výdaje, nákup pomůcek, které mu mohou pomoci při rehabilitaci a spoustu jiných věcí, které ani netušíme, že by byly kdy potřeba, a proto na ně není v našem rodinném rozpočtu vyhrazeno místo.

Připravte své děti do života a připojistěte je v rámci široké škály produktů.

 

Životní situace, ve kterých se může hodit: