Profi Advisors kontakt722 822 882
Poradenství dáváme smysl
 • Profi Advisors
  Poradenství na míru
  k našim klientům přistupujeme individuálně...
 • Profi Advisors
  S námi VÁŠ BUSINESS poroste
  budování dáváme systémy...
 • Profi Advisors
  Vaše přání a cíle JSOU S NÁMI dosažitelné
  dokážeme snížit rozpočet firmy i domácnosti...

Naše služby

Získejte spolehlivého partnera ve světě osobních financí

 • Naše společnost pracuje na základě léty ověřeného a fungujícího know-how
 • Vnímáme rozdíl mezi zprostředkováním pojištění a nezávislým poradenstvím, rozdíl mezi prodejem a dlouhodobým obchodním vztahem
 • Spolupracujeme se všemi finančními institucemi na trhu, s desítkami silných finančních partnerů
 • Pro klienty vybíráme ty nejvhodnější produkty a řešení šité přímo na míru. Tím ušetříme našim klientům nemalé prostředky v rodinném či firemním rozpočtu.
 • Naši poradci absolvují pravidelné a kvalitní odborné vzdělávání
 • Našim cílem je kompletní a dlouhodobá spolupráce s klientem

Servis:

Díky tomu, že poskytujeme nezávislé finanční poradenství, od nás klient může očekávat dlouhodobou spolupráci neboli tzv. servis. V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz či potřebu při řešení Vaší finanční situace, můžete se kdykoliv obrátit na naše poradce, kteří Vám rádi pomohou. Náš poradce klienta pravidelně informuje o změnách a novinkách na trhu, které jsou pro klienta důležité a mohou ovlivnit jeho finance.

Kvalita:

Vzdělání

Naši poradci prochází jako zprostředkovatelé pravidelně systémem odborného vzdělání. Vzdělávání je členěno na interní/firemní a vzdělávání ze stran obchodních partnerů. S nejnovějšími znalostmi tak mají naši poradci přehled o produktech, jejich parametrech a aktuálnosti a klientovi předkládají exkluzivní a inovované řešení.

 

Co od nás nedostanete a čeho se vyvarovat

Životní pojištění s investiční složkou:

V rámci životního pojištění má klient také možnost investovat do otevřených podílových fondů, které má daná pojišťovna nasmlouvané a tím může pojištění sloužit i jako „dobrý“ investiční produkt se zajímavými výnosy a často je i takto prodávané klientům.

Ale: spořící složka v pojištění podléhá stejnou provizí jako běžné pojistné do pojištění. Průměrná provize za zprostředkování životního pojištění je 180% ročního pojistného, díky tomu klient po dvou letech v pojištění nemá „nic naspořeno“. Z toho vyplývá, že pokud Vám nějaký „poradce“ nabízí životní pojištění jako dobrý spořící krátkodobý či střednědobý produkt, tak buď není informovaný o parametrech produktu anebo cíleně okrádá svého klienta o peníze, což se často děje.